zdjęie
Kim jestem

Witaj! Mam na imię Tomek.

Jakiś czas temu (październik 2016r.) zdecydowałem się na uruchomienie własnego bloga. Jeśli interesują Cię szczegóły dotyczące tego wydarzenia, zapraszam Cię na stronę Historia Bloga. Mam trochę więcej niż 35 lat i jestem szczęśliwym ojcem dwóch wspaniałych córek (Ala i Ada) a także najlepszym mężem na świecie (zazwyczaj) 🙂

Zawodowo zajmuję się zarządzaniem produkcją w motoryzacyjnej korporacji, a wolne chwile spędzam na czytaniu książek o tematyce finansów osobistych. Książki te, początkowo przyswajałem z dużym oporem, ale po jakimś czasie stały się one moim hobby, a nawet sposobem na życie.  Wiedzę, którą z nich czerpię, z powodzeniem implementuję w codziennym życiu.

Dla równowagi umysłu i ciała mam też drugie hobby. Od 5 lat intensywnie (czasem bardziej czasem mniej) biegam wieczorami, żeby wyrzucić z głowy trudy minionego dnia oraz, przy okazji, zadbać o kondycję. Amatorsko startuję też w różnych zawodach biegowych, głównie po to, żeby utrzymywać motywację do treningów.

Zapraszam Cię serdecznie do śledzenia i komentowania mojego bloga. 🙂

Tomek

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z tym, co warto przeczytać w tematyce finansów osobistych. Obiecuję, że nie otrzymasz ode mnie żadnego SPAMu!